Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Чорний біль України

Чорний біль України 22.04.2011

26 квітня об 11 год. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться урочистий вечір пам’яті «Чорний біль України» приурочений 25-ій річниці Чорнобильської атомної катастрофи. Серед гостей – пожежники Долинської МЧС та ветерани-пожежники, а саме ліквідатори, що приймали безпосередню участь у ліквідації Чорнобильської аварії з якими присутні матимуть змогу поспілкуватися. В кінці вечора працівники Долинської пожежної частини приготували для школярів цікаву несподіванку.
Чорнобиль–проблема України вчорашнього і сьогоднішніх днів також і наступних поколінь. Чорнобиль – проблема світу. Що про неї знають наші діти та молодь в Україні і в світі? Як її переживають, відчувають?
Вечір пам’яті «Чорний біль України» проводиться не з метою роз’ятрювати болючі рани, а щоб про велику трагедію Чорнобиля знали, розуміли й не забули й ті, що прийдуть після нас.
Сьогоднішній захід – Чорнобильська трагедія – очима дітей різного віку, дітей з різних куточків України та світової української діаспори, що виражена в їх думках і почуттях, віршах та розповідях.
Заходьте, будемо раді вас бачити.

Адміністрація
Долинського краєзнавчого музею « Бойківщина»