Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » До уваги патріотичної молоді, долинян та гостей міста!

До уваги патріотичної молоді, долинян та гостей міста! 16.01.2018

В кінці січня 2018 р. Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів буде презентувати дві документальні виставки про історію становлення та боротьбу української держави майже сторічної давності.

Це були криваві часи для України. У 1918-1919 рр., після революційних подій у Росії, на теренах нашої держави точилася громадянська війна, панувало безвладдя. Суспільство було розділено за політичними інтересами, а влада – за розбіжностями у стратегії та військовій орієнтації. Варто зазначити, що в цей період у нашій країні діяли шість різних армій: українська, більшовицька, біла, Антанти, польська, анархістська. Саме в таких умовах у січні 1918 р., згідно Четвертого універсалу першого українського уряду, Україна проголошувалася самостійною державою – УНР (Українською Народною Республікою), а в листопаді 1918 р. у Львові було проголошено утворення ЗУНР (Західноукраїнської Народної республіки).

22 січня 1919 Проголошення Акту Злуки

22 січня 1919 Проголошення Акту Злуки

День Соборності України – національне свято України, що відзначається щороку 22 січня. Саме цим історичним подіям і присвячена одна із документальних виставок.

Друга виставка присвячена Дню пам’яті Героїв Крут (29 січня),групі студентів-ліцеїстів,героям Вітчизни, які ціною свого життя відстоювали незалежність рідної української землі.

Знай! Бережи! Гордись історією своєї рідної Вітчизни!

Переживаючи знову і знову правдиву історію української держави, ми,  українці, стаємо завжди сильнішими.

Виставки чекають на вас!

Адміністрація музею «Бойківщина»