Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » «Дорогами подорожей подружжя Антоновичів»

«Дорогами подорожей подружжя Антоновичів» 13.02.2017

На початку лютого 2017 року у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу документальна виставка світлин «Дорогами подорожей подружжя Антоновичів».

подорожі МексикоюПочесні громадяни м. Долини доктор права Омелян Миколович Антонович (6.02.1914-28.02.2008) та доктор медичних наук, український лікар (нефропатолог) Тетяна Михайлівна Антонович (15.04.1915-23.09.2001) у шлюбному житті багато подорожували, в тому числі і власними авто.

Подружжя здійснювало поїздки до родичів, на вихідних – до обійстя на власній фермі, на медичні симпозіуми та конференції в різних країнах світу та водночас туристичні подорожі в цих державах опісля ділових зустрічей, мандрівки країнами під час щорічних відпусток, робочі поїздки для вручення Премії фундації Антоновичів тощо.

Частина виставки також презентує світлини про поїздку в Україну: до Києва, на Бойківський фестиваль 2003 року та до нашого рідного міста.

Серія чорно-білих і кольорових світлин – 30 фотодокументів з фондів музею «Бойківщина» – являє собою лише частку архіву пам’яток про спільні подорожі подружжя Антоновичів.

Виставка триватиме до кінця квітня 2017 р.

Ласкаво просимо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»