Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » «Голодомор 1932-1933 – геноцид українського народу»

«Голодомор 1932-1933 – геноцид українського народу» 24.11.2016

24 листопада 2016 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала свою роботу виставка Українського інституту Національної Пам’яті «Голодомор 1932-1933 – геноцид українського народу». Зібрання сотень документів та світлин цього періоду засуджує організаторів геноциду, висвітлює спогади очевидців, детально інформує про цей період, як це відбувалось.

Традиційно в цей день, на спомин про геноцид українського народу по всій території України біля пам’ятних знаків міст і сіл, в тому числі у Києві біля Меморіалу жертв Голодомору 1932-1933 та біля пам’ятного знаку на Михайлівській площі – полум’яніють десятки тисяч вогників пам’яті. У сумні листопадові дні в кожній українській церкві країни відправляються урочисті панахиди за загиблими від голоду українців.

Згадуючи жертв геноциду, ми повинні надати їм належну шану, повинні піднести свою молитву, засвітити власну Свічу Пам’яті на спомин Голодомору біля пам’ятного знаку або ж у власній домівці.

Отож, щиро запрошуємо істориків та краєзнавців загальноосвітніх шкіл Долинщини разом з дорогою молоддю та всіх небайдужих дізнатися про замовчувану, правдиву історію України і провести урок Пам’яті про загиблих в рамках експонування виставки, яка триватиме до 15 грудня ц. р.

Адміністрація музею «Бойківщина»