Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Ковальському святу в Долині – бути!

Ковальському святу в Долині – бути! 08.09.2011

Після проведення «Свята Ремесел 2011» в рамках святкування Дня міста в міській раді зародилася ідея започаткувати ковальське свято в Долині. З цього приводу в понеділок міський голова Володимир Гаразд спільно з директором музею «Бойківщина» Тетяною Сенів провів цікаву нараду з майстрами ковальської справи. Темою обговорення стало відродження та збереження ковальських традицій в нашому місті. Присутніми на нараді були місцеві майстри-ковалі Володимир Гавриш, Євген Кравців, Володимир Пилипів та Руслан Попадинець, які ділились своїми враженнями від Дня міста та розвивали ідею створення традиційного ковальського свята в нашому місті.

В результаті обговорення було вирішено на наступну зустріч винести конкретні ідеї щодо формату свята, а також визначитись із тим, який подарунок воно має залишити нашому місту.

Тож, звертаємось до Вас, шановні долиняни! Як що ви маєте цікаві та новаторські ідеї щодо формату свята та бачення самого кованого виробу, який міг би радувати око перехожих мешканців та гостей міста – просимо поділитись ними з міською радою.