Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Крізь засніжену Долину у музей на свято Миколай святий прийшов і дітей багато

Крізь засніжену Долину у музей на свято Миколай святий прийшов і дітей багато 21.12.2016

Насичений подіями рік добігає кінця, наступає довгоочікувана казкова пора, коли з року в рік з приходом сніжної зими в ніч з 18 на 19 грудня дива стають реальністю, ми святкуємо День святого Миколая.

Добре, щедре, багате і по справжньому родинне свято зібрало долинян 17 грудня у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів де відбувався захід «Через гори, через гай іде святий Миколай».

Ведуча заходу, науковий співробітник музею «Бойківщина» – Мар’яна Дудар розповіла усім присутнім історію життя святого та продемонструвала мультфільм. Після чого розпочалася підготовка до зустрічі з святим Миколаєм. Діти писали листи святому, в яких описували не тільки свої бажання про подарунки, а й  просили за здоров’я рідних і чесно перепрошували за помилки яких допустились за рік. За старанність кожен учасник заходу отримав солодкого гостинця.

Усі ми звикли, що Миколай приносить нам подарунки, а в музеї діти мали змогу зробити подарунок для Миколая. Усі учасники заходу виготовляли ялинкові прикраси – іграшки з фоамірану та розписували медові пряники білковою глазур’ю. Творчий процес і та атмосфера, що панувала у залі принесла радість не тільки дітям, а й батькам, які за ними спостерігали.

Допоки діти ласували ароматними медово-імбирними пряниками –проходила лотерея. З чарівної торбинки кожен учасник витягував кульку з сюрпризом, а комусь пощастило більше і в додачу він отримав подарунок – настільну гру.

Несподівано до музею завітав святий Миколай. Скільки радості було в дитячих очах від зустрічі з святим – словами не передати. Усі учасники заходу, а їх було близько 70, заспівали пісню «Ой хто, хто, Миколая любить?», кожна дитина мала змогу продемонструвати свої вміння та здобуті знання: розповісти вірша, заспівати пісню, за що отримала від нього образочок, пакунок з цукерками та книжечку-розмальовку.

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Зробивши спільне фото з Миколаєм, повні вражень та з купою подарунків діти разом з батьками повернулися до своїх домівок.

Виростають діти — і добра казка зникає, а святий Миколай – залишається.

Давайте ж разом наслідувати добро і вчинки Миколая!

Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Мар’яна Дудар

Науковий співробітник музею «Бойківщина»