Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Солодкий майстер-клас

Солодкий майстер-клас 02.11.2015

Напевно ви не раз зустрічали на просторах інтернету або журналах торти, які були прикрашені яскравими фігурками або ніжними кольорами? На перший погляд це здається нездійсненним! Але насправді все геніальне є простим. І в цьому мали змогу переконатися учасники майстер-укласу «Солодкі букетики з мастики», який відбувся в Долинському краєзнавчому музеї Тетяни і Омеляна Антоновичів «Бойківщина»  у п’ятницю, 30 жовтня.

На цей захід зібралося більше охочих ніж очікувалося.

Тридцятеро учасників (25 дітей і 5 дорослих). Велику активність проявили учні Долинської шкли №5 під керівництвом вчителя Мельникович Ірини Іванівни, також були присутні учні Долинської школи № 6, учні Тяпчанського НВК.

Близько другої години майстриня почала показувати ази виготовлення мастики, усі учасники мали змогу переглянути презентацію про процес приготування мастики, а вже потім і приступити до цікавого заняття.

Кожен особисто виготовляв мастику, ліпив квіти з неї і прикрашав свій кекс. Майстер-клас проводила науковий співробітник-Маряна Кальмук-Дудар. Вона підготувала кожному «роздатковий матеріал»: кекси, рецепти, інструменти для роботи з мастикою. Весь процес виготовлення солодких композицій був цікавим, веселим і тривав 1,5 год. Усі без винятку виготовили собі солодкі смаколики.

До творчого процесу долучились навіть п’ятеро хлопчиків.

Після майстер-класу усі учасники зробили спільне фото та з позитивними емоціями повернулися додому.

За численними проханнями діток, планується повторити майстер-клас, тому слідкуйте за новинами на нашому сайті http://museum.dolyna.info, а також сторінках В Контакті та Facebook.

Долучайтесь до майстер-класів та інших заходів музею, будем раді бачити Вас!

Мар’яна Кальмук-Дудар

науковий співробітник музею «Бойківщина»