Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » «Мистецькі животоки» у музеї «Бойківщина»

«Мистецькі животоки» у музеї «Бойківщина» 18.12.2017

20 грудня 2017 р. о 15.30 год. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться урочисте відкриття виставки «Мистецькі животоки», яку представлятимуть викладачі та студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Калуського коледжу культури і мистецтв.

на виставці

Художники-дизайнери, викладачі початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, яких готує ця спеціальність, представлять увазі відвідувачів 50 робіт. При створенні цієї виставки зусилля калушан були спрямовані на сучасне бачення й творчу інтерпретацію світу природи в творах мистецтва, спробі вловити енергію нашої землі та передати її на полотні.

Виставка художніх робіт «Мистецькі животоки» представлена переважною більшістю дипломних та підсумкових робіт студентів та викладацьких робіт, виконаних за допомогою різноманітних художніх технік. Погляди глядача привертають натюрморти та пейзажі, створені в техніках олійного та акрилового живопису. Наявні твори декоративного мистецтва: ткацтва, витинанки, вишивки.

Під час відкриття виставки музичні хвилини буде вести естрадно-духовий оркестр Калуського коледжу культури і мистецтв (диригент Ярослав Скаб’як).

на виставці

«Відкрий себе світові через творчість!» – таким гаслом Калуський коледж Культури і мистецтв щорічно запрошує на навчання талановиту та креативну молодь Прикарпаття, і не тільки, на такі спеціальності – менеджмент соціокультурної діяльності, хореографія, інформативна бібліотечна та архівна справа, образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація. І хоча День відкритих дверей коледжу нещодавно відбувся, з успіхами та напрямками праці закладу та його викладачами –  долинянам та гостям міста можна буде ознайомитись під час відкриття виставки «Мистецькі животоки».

на виставці

Отже, ласкаво запрошуємо на зустріч!

Адміністрація музею «Бойківщина»