Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » МИТТЄВОСТІ ЖИТТЯ У ФОТОГРАФІЯХ ІГОРА ЯЩУРА

МИТТЄВОСТІ ЖИТТЯ У ФОТОГРАФІЯХ ІГОРА ЯЩУРА 27.01.2015

Нічне гало

Життя містить в собі багато цінного,

і якщо ми вмудряємося нічого в ньому не знайти,

винні ми, а не життя.

Френсіс Скотт Фіцджеральд

Життя – це час, подарований нам. Час біжить, біжить не зупиняючись. В кожного з нас є своя мета, своя вершина, яку конче треба підкорити.  Однак, поспішаючи життєвим шляхом, шукаючи відповіді та розв’язки найрізноманітніших питань і завдань, що постають перед нами, в поспіху втрачаємо те, що вже не повернути назад, а саме – миттєвості життя

Спіймати об’єктивом фотокамери оту скороминучу мить, що дарує відчуття щастя і поділитися нею з оточуючими і стало наскрізною метою фотовиставки «Миттєвості життя» члена Долинського народного фотоклубу «Промінь» Ігора Ящура, що була презентована в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів протягом грудня-січня.

Відвідувачі виставки кажуть: «зупиняючись біля чергової фотороботи, відкриваєш для себе щось нове, переймаєшся атмосферою в якій перебували герої на фото, вчишся бачити очима душі».
На 48 фотосвітлинах  зображені пейзажі, події та люди, особливість яких полягає в їх чарівності, непередбачуваності та своєрідності. “Білі мотки” туману над озерною гладдю, відблиск золотистих сонячних променів на засніжених Карпатських вершинах, ясність очей та щирість дитячої посмішки – ось що дарує глядачам автор, прочинивши двері у світ фотографії.

Можливо те, що побачив і так майстерно зафіксував фотограф – тривало лише якусь секунду, але спонукає замислитись чи цінуємо людей довкола себе і чи прагнемо побачити прекрасне в речах, що нас оточують?

Все те добре, що було в минулому, неодмінно визначить добре майбутнє. Ми вдячні автору за фотовиставку та бажаємо натхнення, нових відкриттів на горизонтах творчої діяльності і з нетерпінням очікуємо наступного запрошення в чарівний та неповторний світ «Миттєвостей життя».

Марія Юсип

керівник фотоклубу «Промінь»