Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Перший «променівський» фотопленер 2013 р. відбувся

Перший «променівський» фотопленер 2013 р. відбувся 25.02.2013

Зима цього року м’яка, без стійких морозів, з гарними засніженими пейзажами. Вона так і закликає увіковічнити швидкоплинні миті. ДМФ «Промінь» не оминув чудової нагоди скористатися погожими днями і провести навчальний фотопленер під назвою «Зимовий пейзаж».

В недільний день, 10 лютого, члени фотоклубу «Промінь», а саме – Гнатковська Т., Кондрин Т., Костецький О., Циганюк К., Шимкович Р. та Ящур І., вирушили до смт. Вигода.

Шукаючи гарної місцини для фотографування, забрели аж до с. Ст. Мізунь. Зупинилися у селі під мостом, на оповитій де-не-де сніговим покривалом, річці.

На фотопленері ми набули практичних навичок при зйомці пейзажу та води, а також ознайомилися із
поняттям “глубина різкості” фотографічних об’єктивів і навчилися використовувати її для більш переконливого передання атмосфери пейзажу.
Також кожен із учасників дізнався, які необхідні аксесуари потрібні у роботі фотографу для фотозйомки пейзажу. Хоча пленер тривав 3 години, цього часу не вистачило для того, щоб як слід насолодитися фотографуванням, обмінятися досвідом.

Тому планується проведення ще одного пленеру на зимову тематику.

Нагадуємо, що участь у фотопленері можуть взяти всі бажаючі фотографи, оскільки це не є комерційним заходом. Отож слідкуйте за оголошеннями на сайті фотоклубу http://www.fotopromin.if.ua про наступний фотопленер і беріть у ньому участь спільно з членами Долинського народного фотоклубу «Промінь».

Ксенія Циганюк