Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Подарунок до Дня закоханих

Подарунок до Дня закоханих 10.02.2012

Наближається день усіх закоханих – День св. Валентина. Традиція святкувати це свято прийшла в Україну не так давно – але тим не менше впевнено завойовує своїх прихильників.
З огляду на такі тенденції в світі і зокрема в Україні, музей «Бойківщина» вирішив провести майстер-клас тісно прив’язаний до тематики Дня закоханих. Звичайно, не тільки День св. Валентина наштовхнув на ідею проведення такого майстер-класу, але і зокрема прагнення музею та Станції юних техніків прищепити любов дітей до давніх традицій, серед яких провідною є вишивка.
Майстер-клас по вишивці під назвою «Вишитий Валентинчик» проводила керівник гуртка вишивки і архітектури Станції юних техніків Галина Іванівна Сова. Окрім того конференц-центр музею в якому і проводився захід був прикрашений роботами учениць СЮТ, а також роботами самої п. Галини.
Розпочався майстер-клас виступом директора музею Тетяни Сенів, яка щиро всіх привітала на святі і побажала плідної праці.
Невеличкий екскурс в історію бойківської вишивки зробила науковий співробітник музею Ксенія Данилів, а доповнила цю розповідь вже сама майстриня.
Під час практичного заняття 18 учасниць навчилися вишивати у техніці «лічильна гладь» та «солов’їні вічка» оберіг у формі серця, який кожна із них подарує на свій розсуд близькій людині 14 лютого під час святкування Дня св. Валентина.
По закінченні майстер-класу всі щиро подякували Галині Іванівні – а від музею їй був подарований символічний подарунок – солом’яний оберіг, який віримо захищатиме цю чудову людину від усякого зла.
Ну і звичайно цікаві фото усього процесу ми з радістю виставили на огляд.

Чекаємо нових зустрічей з вами!