Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Поспішайте! Лотерея завершується.

Поспішайте! Лотерея завершується. 04.09.2014

Долиняни ще пам’ятають, як у вересні минулого року краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів, святкуючи своє 10-річчя, провів вперше на теренах Долинщини акцію «Ніч у музеї». У рамках цього заходу проводився лотерейний розіграш в якому розігрувалося понад 50 подарунків та три головні призи: 100 грн., 500 грн. та планшетний комп’ютер.

За продаж лотерейних квитків нам вдалося залучити близько 1500 грн. котрі пішли на організацію свята «Ніч у музеї», а подарунки для розіграшу нам люб’язно представили наші долинські підприємці: ПП Громиш В., Паталай В., а також перукарні «Шарм», «Марафет», «Любава», магазини «АВС»,  «Мозаїка», «Інтер’єр»,  заклад громадського харчування «Вигодянка», мережа магазинів «Сако» та ін.

Хочемо повідомити, що на сьогоднішній день три головні призи знайшли своїх щасливих власників, а саме: планшетний комп’ютер виграв Дубас Ярослав

500 грн. отримала Степанкова Вікторія

100 грн. отримав школяр Федів Сергій

Дякуємо усім, хто взяв участь у музейній лотереї та таким чином підтримав музейну справу, та ще раз вітаємо усіх переможців, бажаємо і в подальшому вигравати різноманітні подарунки, а всім решту хто не отримав подарунків нагадуємо, що лотерейні квитки дійсні тільки до 7 вересня 2014 р. включно, тому хто ще не отримав свого подарунка за результатами розіграшу просимо звернутися до музею.

Переглянути всі виграшні номери можна на сайті музею «Бойківщина»  http://museum.dolyna.info/, а також у тижневику «Добра Справа» за 13 вересня 2013 р. чи передзвонивши до музею за номером 2-74-40.

Адміністрація музею «Бойківщина»