Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Розпис «Райського саду» у музеї «Бойківщина»

Розпис «Райського саду» у музеї «Бойківщина» 02.11.2017

Розпис Зоряни Мочічук

2 листопада 2017 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів

Розпис Зоряни Мочічук

відкрилась виставка молодої майстрині петриківського розпису з Івано-Франківщини Зоряни Мочічук. Колекція робіт розпису та графіки об’єднані назвою «Райський сад» та налічують 30 робіт. Твори розписані на картоні та дереві гуашевими і акриловими фарбами. Мистецькі роботи майстрині з казковими птахами та чарівними квітами заслуговують не тільки прикрасити будь-яку оселю у вигляді обрамленої картини, але й у вигляді розписаних дерев’яних дощечок, – стати в пригоді господині під час приготування їжі.

Розпис З. Мочічук

Майстриня петриківського розпису Зоряна Мочічук народилась в селі Мединя Галицького району. Першим вчителем «петриківки» стала її рідна мати, яка очолювала гурток Галицької ремісничої художної школи.  У сьогоденні, п. Зоряна, маючи фах психолога та працюючи в рідному селі (Міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей), продовжує у вільний час вдосконалювати своє мистецтво.

Опісля кожної персональної виставки більша частина колекції розписів майстрині розлітаються по Україні та за рубіж. А з петриківським розписом Зоряни Мочічук вже встигли ознайомитися в м. Львові (2015 р.), у виставковій залі «Бастіону» м. Івано-Франківська (2016 р., 2017), м. Тисмениці (2017 р.) та на даний час роботи представлені до ознайомлення долинян та гостей Долинщини.

Виставка петриківського розпису «Райський сад» триватиме до 25 листопада ц.р.

Щиро запрошуємо до перегляду!

Адміністрація музею «Бойківщина»