Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Солодкий подарунок

Солодкий подарунок 20.02.2017

14 лютого, День Святого Валентина або День закоханих — улюблене свято величезної кількості людей. Не дивно, адже кожному властиво закохуватися, любити, мати симпатії, говорити про свої почуття. Багатьом не вистачає сміливості, щоб відкрити серце тому, заради кого воно б’ється. Але у цей святковий день, навіть найбільш боязкі готові зізнаватися у коханні, співати серенади, дарувати валентинки.

Напевно немає приємнішого подарунка, як той, що виготовлений власними руками. Саме тому, з нагоди цього свята, працівники Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів організували майстер-клас зі створення подарунків до Дня закоханих.

11 лютого, в приміщенні конференц-зали музею, в дружній атмосфері усі учасники заходу, а їх було близько тридцяти, для рідних та близьких людей виготовляли чудові валентинки з гофрованого паперу, атласних стрічок, бусин та цукерок .

Наймолодшим учасницям заходу – Соломійці та Яні лише по 3 рочки. Дуже приємно, що діти, не зважаючи на такий вік, разом з батьками, часто беруть участь в заходах музею.

Опісля майстер-класу усі відвідувачі оглянули експозицію музею та зробили спільне фото на згадку.

Принагідно нагадуємо, що кількість місць на майстер-класи обмежена! Тому, хто бажає долучатися до заходів музею – слідкуйте за новими оголошення, які ми публікуємо заздалегідь на сайті музею  http://museum.dolyna.info , сторінках в соц. мережах: ВК та ФБ, тижневику «Добра справа» та радіо «Хвиля гір».

Долучайтесь до майстер-класів та інших заходів музею, будемо раді бачити Вас!

Мар’яна Хабер-Дудар

науковий співробітник музею «Бойківщина»