Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Світ дитинства або яворівський розпис Наталії Дюг

Світ дитинства або яворівський розпис Наталії Дюг 15.12.2015

До уваги школярів, вчителів образотворчого мистецтва Долинської художньої школи, загальноосвітніх шкіл Долинського району, Долинської районної Станції юних техніків, Будинку дитячої та Юнацької творчості, долинян та гостей міста!

З 17 грудня 2015 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочне свою роботу виставка художніх робіт «Барви Яворівського краю» Наталії Дюг, члена Національної Спілки майстрів народного мистецтва України, майстра виробничого навчання ДНЗ «Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П. Станька».

Розпис яворівський, або «вербівка», зародився ще на початку 19 ст., і являється невід’ємною частиною давніх традицій художньої культури України. Розписувати можна на дереві, тканині, склі. До Вашої уваги розписані картини та іграшки, що неодмінно зачарують Вас.

Для долинян майстриня Наталія Дюг 15 січня 2016 р. о 15.00 год. проведе майстер-клас по розпису яворівської забавки (дерев’яної пташки або коника). Квитки на майстер-клас можна придбати заздалегідь за тел.: 2-74-40.

Виставка триватиме до 20 січня 2016 р.

Всіх, хто бажає познайомитися з традиціями яворівського розпису

або ж розмалювати власну іграшку, запрошуємо відвідати музей.

Адміністрація музею «Бойківщина»