Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Світлини кращих фотомитців України в нашому місті!

Світлини кращих фотомитців України в нашому місті! 23.11.2017

15 листопада в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» відбулося урочисте закриття фотовернісажу з XI Фестивалю Фотоклубів України.

Фестиваль Фотоклубів України – це всеукраїнський конкурс, метою якого є активізація творчої діяльності, та обмін досвідом між фотоклубами. Кращі колекції фотоконкурсу були обрані шляхом голосування на сайті фестивалю, переможцями стали ті, що отримали максимальну кількість балів.

Фотоклуб «Промінь» уже вп’яте з часу заснування взяв участь у цьому конкурсі, і як і минулих років ввійшов в  список 12 кращих фотоклубів України.

Нагородою для фотоклубу «Промінь» став Диплом Лауреата конкурсу, друкований каталог, де вміщені колекції 12 рейтингових фотоклубів та можливість презентувати фотовиставку з конкурсу в Долині.

Цього дня про нові здобутки в фотографії, про важливість участі у Фотоконкурсі Фестиваль Фотоклубів України для Долинського клубу та про плани на майбутнє розповів голова фотоклубу «Промінь», член Національної спілки фотохудожників України Юрій Черневий. У своєму виступі одночасно дякував фотографам за співпрацю та бажав подальших творчих успіхів.

Присутній на святі почесний голова Долинської  РО ВУТ «Просвіта» Степан Янковський висловив слова вдячності й захоплення новими досягненнями фотографів, особливо наголосивши, яким важливим є те, що фотоклуб з Долини постійно бере участь у змаганнях, адже це сприяє творчому зростанню кожного учасника.

Теплі слова привітання для авторів фотовиставки прозвучали від керівника танцювального ансамблю «Перла» римо-католицької парафії м. Долина Галини Регецької, яка віддавна є щирою шанувальницею творчості долинських фотографів.

Думками про своє бачення презентованої виставки, особистий шлях у фотомистецтві поділилися з гостями заходу  фотографи клубу «Промінь» Роман Шимкович та Іван Ярич.

На знак вдячності за чудові світлини наприкінці всім фотографам клубу «Промінь» були вручені збірники науково-краєзнавчих статей «З історії Долини».

Впродовж заходу неповторну мистецьку атмосферу доповнювали музичні вітання у виконанні Анастасії Гураль.

Після завершення урочистого відкриття фотовиставки присутні мали змогу ще поспілкуватись з фотографами й спільно оглянути представлені в експозиції світлини.

Нехай  нові мистецькі задуми фотографів Долинського народного фотоклубу «Промінь» неодмінно будуть реалізовані в майбутньому, а всі шанувальники фотомистецтва ще неодноразово стануть очевидцями нових перемог фотоклубу «Промінь»!

Марія Юсип

керівник фотоклубу «Промінь»