Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Святий Миколай в музей завітав і в «Бойківській хаті» дітей зустрічав…

Святий Миколай в музей завітав і в «Бойківській хаті» дітей зустрічав… 21.12.2015

Історія життя Святого Миколая-Чудотворця залишається взірцем, до якого варто прагнути. Святий Миколай, чиї безкорисливі добрі справи, незламна віра та безмежна любов до дітей та ближніх протягом століть продовжує надихати, вражати та замислюватися над питаннями вічних загальнолюдських цінностей, є постаттю казковою. Його образ, його ім’я в Україні завжди асоціюється з Чудом, на яке ми – і дорослі, і малі –завжди чекаємо.

Тож для того, щоб зробити свято для дітей, працівники Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» організували святкові заходи «Готуємося до зустрічі з Св. Миколаєм», які тривали з 17 по 19 грудня.

Впродовж цих днів відбувалися цікаві майстер-класи: по виготовленню Різдвяних 3-D прикрас в техніці «Витинанка» та ліплення «Миколайчиків» з солоного тіста,  які провела науковий співробітник музею – Мар’яна Кальмук-Дудар. В ході заходів усі учасники мали можливість послухати екскурсію, яку проводила науковий співробітник музею – Гнатковська Тетяна Петрівна, оглянути виставки: солом’яних іграшок прикарпатської майстрині соломоплетіння Наталії Бойко (м.Галич), Яворівського розпису майстрині Наталії Дюк (м.Львів).

Участь в заходах взяли пластуни, діти з Долинської школи №4, №5, №6, Гімназії інтернат, Болехівської школи та дошкільнятка.

Усі затамувавши подих слухали розповідь про святого Миколая,  переглядали мультфільм, розучували пісню до Миколая, писали йому листа  та виготовляли витинанки – янголят-оберегів.

Святкового настрою додавала сяюча новорічна ялинка, яка у холі музею і зустрічала і проводжала гостей.

Радість, яка була в дитячих оченятах, коли вони брали участь у заходах, отримували подарунки, наповнювала і наші, дорослі серця, вірою і надією в диво.

19 грудня Святий Миколай зустрічав усіх відвідувачів у «Бойківській хаті». Діти розповідали вірші, співали пісні, разом з Миколаєм ішли до святкової ялиночки де кожен отримував гостинця. Щиро вдячні йому за те, що  допоміг вселити надію у дитячі серця та повірити у те, що чудеса бувають насправді.

Наслідуймо добро і вчинки Миколая!

Нехай це свято стане для всіх святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Мар’яна Кальмук-Дудар

науковий співробітник музею «Бойківщина»