Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Тепло вогню

Тепло вогню 19.02.2018

Ніщо не приносить такого задоволення, як творення чогось нового і корисного. Саме в час високих технологій і комп’ютеризації, як ніколи почали цінитися вироби ручної роботи, і не дарма, бо зроблені з душею, любов’ю, теплом і особливою аурою.

Власноруч зроблені речі охочіше приймаються в подарунок і з серця викрешують непідробні емоції.

І напевно, саме тому важливим і таким потрібним є намагання сучасних музеїв залучити громаду до творення своїми руками, пропонуючи їм різноманітні майстер-класи, котрі популяризують  сучасне і давнє мистецтво та ремесло.

В лютому ми святкуємо День усіх закоханих та Стрітення. І це надихнуло нас організувати майстер-клас з виготовлення свічки.

Свічка для закоханих символізує палаючий жар серця, невгасиму любов, освітлює  спільний шлях закоханій парі.

А на свято Стрітення свічка набула особливого сакрального значення. Її в цей день освячують і вірять в її оберігаючи силу впродовж року.

В переддень цих свят, 12 лютого, ми з дівчатами вчилися виготовляти ароматизовані, різнокольорові свічки. Процес неважкий, тому й привабливий. За 1,5 години ми змогли витворити воскових метеликів і бабок. Ароматні і неповторні вони тепер прикрашають домівки і радують око своїм виглядом.

Варто відзначити, що свічки виглядали «фірмово». Батьки дівчат не могли повірити, що все це вони змогли зробити самостійно. А це таки правда!

Музей «Бойківщина» готовий не тільки пропонувати свої заходи, але й організує майстер-клас, день науки чи квест за вашим бажанням, тому зголошуйтеся та приходьте. Ми відкриті для вас щодня!

Адміністрація музею «Бойківщина»