Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » «Творча кузня» відкувала

«Творча кузня» відкувала 27.08.2013

2 тижні, з 12 по 25 серпня, тривав літній табір організований Долинським краєзнавчим музеєм «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.Нагадуємо, що результатом «Творчої кузні» мали бути відтворені різними техніками солеварні конструкції, з допомогою яких колись видобували соляну ропу. Взяти участь у відтворенні конструкцій на благодійній основі погодилося багато майстрів, серед них: Богдан Дмитрусь (гончарство), Катерина Вінтонів (художнє мистецтво), Ольга Войцешко (вироби зі шкіри), Ігор Витвицький (паперопластика),  Іванна Катрій (соломоплетіння), Василь Мицак (вироби з дерева), Галина Сова (архітектурне моделювання), Надія Фендик (полімерна глина), Марія Фізер (різьблення по дереву),  Богдан Фреїв (скульптура), Степан Чупак (вироби з дерева).

з їхньою допомогою створюються середньовічні керати, виварки, черуни, коновки, панви, топки солі та інші солеварні деталі.

Хоча табір і закінчився, але роботи над солеварними конструкціями тривають  і результат цієї клопіткої праці ми зможемо побачити на урочистому відкритті солеварних конструкцій 7 вересня 2013 р. о 23:00 год. в рамках заходу «Ніч у музеї», що приурочений до святкування 10-річчя музею «Бойківщина».

Адміністрація музею «Бойківщина»