Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Творчі доробки та подальші перспективи фотоклубу “Промінь”

Творчі доробки та подальші перспективи фотоклубу “Промінь” 11.09.2013

Прекрасне і неповторне земне життя вирує, несучись у зоряному просторі безмежжя… Час біжить… Події, зустрічі кануть в Лету, та залишають по собі слід: досвід, творчі здобутки, теплі спогади в серці.
Уже не перший рік при Долинському музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів діє фотоклуб «Промінь», який під керівництвом майстра фотосправи, члена Національної спілки фотохудожників України Юрія Івановича Черневого об’єднує місцевих фотолюбителів.
Для ДНФу «Промінь» початок 2013 року виявився щедрим на нові досягнення, творчі зростання, цікаві ідеї та нові підходи до мистецтва створення фотографії.
Першою знаковою подією 2013 року у житті фотоклубу стало відкриття десятої Всеукраїнської виставки «Природа – 2012», що тривала до кінця лютого. Виставка всеукраїнського масштабу у стінах музею презентувала 94 найкращі світлини майстрів фотографії знаних в Україні та за кордоном. Серед робіт визнаних найкращими були і фотографії почесного голови ДНФ «Промінь» Ю. Червневого.
10 лютого членам ДМФ «Промінь» вдалося закарбувати на фото неповторні миті Карпатської зими, обмінятися досвідом, та набути практичних навичок при зйомці пейзажу та води під час навчального фотопленеру «Зимовий пейзаж».
З нагоди святкування Міжнародного дня Жінки жителям та гостям міста – фотоклуб «Промінь» знову подарував фотовиставку під назвою «Свято жінки». Світлини фотовиставки у вікнах будинку «Просвіти» презентували портрети чарівних долинянок.
Важливою подією для фотоклубу «Промінь» стала участь у всеукраїнському фотоконкурсі «Фестиваль фотоклубів», що тривав з 20 березня до 17 травня. В цьому фотоконкурсі клуб брав участь вже втретє за своє існування. Роботи, що здобули перемогу у цьому фотоконкурсі музей «Бойківщина» прийматиме у своїх стінах в жовтні-листопаді 2013 року.

Проведення чергового фотопленеру в травні на тематику «Портрет» – надало членам клубу можливість навчати і вчитися використовувати природне і штучне світло для створення гри світла і тіні. Чудовою нагодою у додатковому досвіді використання світла і тіней стала можливість пофотографувати виступ австрійсько-українського симфонічного оркестру K&K Philharmoniker та K&K Хор.
12 липня у приміщенні Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів, відбулося відкриття першої персональної фотовиставки члена ДНФ «Промінь» Олега Костецького – «Бойківська святиня», що тривала до 12 серпня 2013 року. Чудові світлини, на яких представлені бойківські храми, дозволили всім її відвідувачам поринути у сакральний світ славетної бойківської землі. Без сумніву фотовиставка «Бойківська святиня» знайде ще багато прихильників і у м. Івано-Франківську, де буде виставлятися у фортечній галереї «Бастіон» наприкінці осені.
Крім згаданих вище творчих доробків фотомитцями проводиться активна робота над створенням презентабельного альбому про наше місто, триває підбір кращих світлин фотомитців, які увійдуть до нового фотокаталогу.
Фотоклубіцями пройдено вже немалий шлях, що приніс щедрі плоди у вигляді чудових фотографій, виставок, участь і перемоги в різноманітних конкурсах та заходах. Тож бажаємо фотоклубу і надалі так майстерно увіковічнювати швидкоплинні миті, здобувати перемоги на українських і міжнародних фотоконкурсах, писати свої успіхи та досягнення на сторінках фотографічного мистецтва.
Всіх хто відчуває в собі долю таланту, та бажає стати причетним до неповторного світу фотографії, запрошуємо долучитися до митців фотоклубу «Промінь» щоб разом творити нову історію фотомистецтва в Долині.

Член ДНФ «Промінь»
Марія Юсип