Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Увага! Конкурс! «Бойківська писанка – мій шедевр»

Увага! Конкурс! «Бойківська писанка – мій шедевр» 21.02.2017

В рамках святкування Воскресіння Христового та проведення святкового заходу «Бойківський Великдень» Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів щиро запрошує взяти участь у конкурсі на кращу писанку виготовлену власноруч.

Кожна писанка, створена вами, стане оберегом та прикрашатиме Великоднє дерево, яким вже кілька років поспіль милуються долиняни та відвідувачі нашого музею, а опісля святкувань ваші шедеври зберігатимуться у фондах музею.

До участі в конкурсі приймаються роботи розмірами від 3*3*3 до 15*15*15 (см), як з натурального яйця, дерев’яних заготовок так із іншої сировини та матеріалів.

Обов’язковою є наявність стрічки для підвішування. До стрічки кріпиться бейдж довільного кольору та розміру на якому повинні бути вказані ПІБ автора роботи, його вік, мобільний телефон (автора чи батьків).

До участі приймаються лише індивідуальні роботи.

Конкурсні роботи не повертаються!

Стати учасником конкурсу можуть усі бажаючі віком  від 5 до 15 років. (Роботи оцінюватимуться за віковими категоріями). Для цього потрібно принести конкурсну роботу до музею «Бойківщина» з 1 по 31 березня 2017 року та заповнити анкету учасника конкурсу.

Визначення кращих робіт конкурсу відбудеться 3 квітня 2017 року.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться в час святкування «Бойківського Великодня» в музеї «Бойківщина».

Деталі за телефоном 2-79-00 та 0951191481

( контактна особа – Мар’яна Хабер-Дудар)

Адміністрація музею «Бойківщина»