Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » В Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбулася чергова мистецька подія!

В Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбулася чергова мистецька подія! 15.05.2019

В рамках святкування 10-ліття діяльності Долинського народного фотоклубу «Промінь» відбулась презентація фотоальбому «Долина в променях 2018» та відкрилась для огляду однойменна виставка митців фотоклубу. Цього дня учасники фотоклубу отримали вітання від міського голови Володимира Гаразда та свого очільника – Юрія Черневого.

Родзинкою свята був відео фрагмент від учасниці фотоклубу Лілії Мотузової під яскравою назвою «Як фотоклубівці працювали над каталогом».

Виставку «Долина в променях 2018»  сформували  світлини, які експонувались у залах Івано-Франківського краєзнавчого музею, в Навчально-методичному центрі культури і туризму  а також у виставкових залах Одеси, Хмельницького та Києва.

 

Наступною цікавою подією буде виставка з конкурсу «Фестиваль фотоклубів України 2018», оскільки фотоклуб «Промінь» увійшов до числа найкращих фотографічних об’єднань України.

Виставка «Долина в променях 2018» працюватиме до 29 травня 2019.

Поспішайте відвідати!

 

 

Адміністрація музею «Бойківщина