Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » «Від Майдану до Передової»

«Від Майдану до Передової» 11.10.2016

14 жовтня 2016 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочне свою роботу виставка «Від Майдану до Передової», яку представлятиме в рамках реалізації проекту «Національно-патріотичне виховання» молодіжна громадська організація «Сонячна Січ» (с. Підбереж. Болехівська міська рада). Зустріч з організаторами виставки – керівником МГО Віталієм Кульпою та іншими членами «Сонячної Січі» відбудеться  18 жовтня (вівторок) о 13.00 год.

Долинська молодь, не байдужа до історії та майбутнього нашої країни, і всі бажаючі будуть мати можливість переглянути короткометражний фільм про Майдан та поспілкуватися з учасниками Майдану та АТО. Під час зустрічі відвідувачі пройдуться разом з «січовиками» по їх власній мандрівній виставці «дорогами Майдану до передової». Свідченням про ті буремні події українського Майдану служитимуть колекції експонатів, що привезли «січовики» з Києва та Сходу України.

Запрошуємо на перегляд виставки та зустріч з її організаторами школярів навчальних закладів Долинщини, молодь, учасників АТО, всіх хто бажає більше дізнатись про безперечні факти сучасної історії української держави.

Слава Україні! Героям Слава!

Адміністрація музею «Бойківщина»