Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » «Від серця Бога»

«Від серця Бога» 09.01.2017

10 січня 2017 р. о 15.00 год. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться відкриття виставки художниці та іконописця – с. Соломії Надії Крушинської. Сестра-настоятелька Згромадження Сестер Мироносиць Української греко-католицької церкви у м.  Івано-Франківську відома прикарпатцям своїми творами ще з грудня 2015 року. Перша персональна виставка відбулась у Калуському музейно-виставковому центрі, пізніше колекція робіт художниці побувала у Івано-Франківському краєзнавчому музеї та смт. Богородчани.

Монахиня-іконописець у 2012 р. закінчила навчання в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника за спеціальністю «Образотворче мистецтво». Опісля с. Соломія три роки вивчала техніку грецького іконопису в отця-студита Ореста Козака, який довший час переймав його у відомого грецького іконописця Георгія Кордіса.

Сьогодні художниця працює у кількох жанрах мистецтва, а саме: релігійний живопис, пейзаж і натюрморт. Власне тепер ікони та картини на сакральну тематику с. Соломії  Крушинської прикрашають храми та монастирі міст Ковеля та Іллічевська Одеської обл., монастирів м. Яремче, смт. Богородчани та належать до приватних колекцій м. Рим (Італія), м. Кьонігштайн (Німеччина), Івано-Франківська, Тернополя, Львова.

Колекція художніх полотен, що налічує 38 робіт – своєрідний підсумок творчості сестри Соломії за роки, що проведені у Богородчанському монастирі і не тільки.

Виставка «Від серця Бога» триватиме до 16 лютого 2017 р.

Ласкаво запрошуємо на відкриття та до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»