Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » З 12 червня в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів буде розгорнута фотовиставка Галини Кузьміної «Повертайтеся живими».

З 12 червня в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів буде розгорнута фотовиставка Галини Кузьміної «Повертайтеся живими». 10.06.2015

Довідка про автора

Галина Кузьміна народилася в місті Долині. Навчалася в Долинській гімназії-інтернаті. Уже 8 років проживає в Києві. Цього року закінчила Київську школу фотографії та  створила фотокнигу, де були вміщені фотографії воїнів, які повернулися з оборони східних кордонів нашої країни. Одного дня в неї виникла ідея провести  фотовиставку в рідному місті. Своєю творчою добіркою світлин  Галина Кузьміна висловлює щиру вдячність всім учасникам бойових дій на Сході України за героїзм та відвагу, а їхнім рідним за  пережиті тривожні години і дні чекання та щирі щоденні молитви.

Також повідомляємо, що з нагоди презентації фотовиставок Сергія Петренка «Майдан. Пробудження Нації. та Галини Кузьміної «Повертайтесь живими » 12 червня о 14:00  годині в музеї відбудеться творча зустріч з їх авторами.

Щиро запрошуємо!