Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Завітайте до музею «Бойківщина» на Ярмарку!

Завітайте до музею «Бойківщина» на Ярмарку! 18.12.2017

Шановні долиняни та гості міста!

Розкішна королева холодної пори року Зима прибула у Карпати, сніжила і сніжила хуртовинами та заметілями, допоки не засипала снігом все навколо: ліси, поля, розлоги і наше мальовниче містечко, змусивши всіх нас не баритись, а чимскоріш готуватись до Різдва та Нового Року.

новорічно-різдвяна Ярмарка у музеї “Бойківщина”

І щоб причепурити свої рідні оселі до Різдва, придбати новорічні подарунки близьким та друзям, ласкаво просимо вас завітати до музею «Бойківщина»! Саме сьогодні у фойє музею розпочалась традиційна передсвяткова новорічно-різдвяна ярмарка солом’яних дідухів, ангеликів, новорічних вінків та підсвічників, ялинкових прикрас та іграшок зі скла, соломи та кераміки від майстрів бойківського ремесла.

Своїми виробами цьогоріч вас будуть дивувати майстри соломоплетіння Юлія Чічак (с. Небилів Рожнятівського р-ну) та Наталії Бойко (м. Галич), майстер ляльки-мотанки Оксана Стефанишин (м. Борислав), виробів зі скла Олег Доморецький (м. Львів), кераміки та новорічних композицій Світлана Петращук (м. Івано-Франківськ).

Ярмарка, що працює четвертий рік поспіль у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів буде приймати своїх гостей та відвідувачів до кінця різдвяних свят, а саме до 20 січня вже Нового 2018 Року.

Новорічно-різдвяна Ярмарка  чекає на Вас!!!

Адміністрація музею «Бойківщина»