Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Завітайте на фотовиставку «Дивовижний світ МАКРО»

Завітайте на фотовиставку «Дивовижний світ МАКРО» 03.04.2015

Фотоклуб «Промінь», що діє при Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів плідно працює та постійно презентує на огляд долинян нові клубні й персональні виставки. Також, Долинський фотоклуб щиро запрошує і гостей до виставкової діяльності. Серед запрошених – фотомайстриня Тамара Коренєва, яка в ці теплі весняні дні дарує долинянам фотовиставку «Дивовижний світ МАКРО», що з 2 квітня 2015 року буде розгорнута в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів. Отож, щиро запрошуємо всіх жителів та гостей міста відвідати фотовиставку.

Довідка про автора

Тамара Коренєва народилася в Росії, на Уралі. Коли авторці було  сім  років, родина переїхала на Донеччину. Після закінчення школи, а потім механіко-математичного факультету Харківського Національного університету ім. В. Н. Каразіна поїхала працювати до Донецька.  Незмінно працювала програмістом, останні роки в Управлінні Національного Банку України в Донецькій області.

Після виходу на пенсію зацікавилася фотосправою, і, взявши до рук фотоапарат, почала творити в жанрі макрозйомка. Фотографія додала різноманітності, наповнила життя авторки новим змістом, навчила бачити чарівні і прекрасні речі в навколишньому світі.

Своїм значним здобутком майстриня вважає участь у фотоконкурсі «Фотограф року 2012», де в жанрі «Макро» в аматорській категорії здобула 2 і 3 місце.

У зв’язку з подіями, що відбуваються на Сході України, восени Тамара Коренєва вимушена була залишити Донецьк. Зараз перебуває на Прикарпатті.

Персональною  фотовиставкою бажає підвести підсумок своєї роботи в макро-жанрі. З любов’ю та повагою до всіх жителів Долинського краю запрошує їх в чарівний світ природи та сподівається, що її роботи припадуть до душі всім, хто відвідає фотовиставку!

Долинський народний фотоклуб «Промінь».