Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Збір віршів до літературних читань

Збір віршів до літературних читань 13.08.2013

Вже близько той час, коли музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів святкуватиме своє 10-річчя, яке припадає на 7 вересня 2013 року. В рамках свята заплановано багато різних заходів, а зокрема безпрограшний лотерейний розіграш (головний приз – планшетний комп’ютер); перфоманс (в реальному місці і часі будуть відтворені старобойківські традиції); літературні читання (віршами про музей); бойко-квест та арт-квест (команди шляхом розгадування логічних, спортивних, інтелектуальних завдань пересуваються від  пункту до пункту і так аж до фінішу); майстер-класи з варіння гопки та гри на дримбі, екскурсія «Нічними вулицями міста» (привідкриємо історію міста з нової точки зору); бойківська вечірка; відкриття солевидобувних конструкцій; перегляд фільмів «Ніч у музеї» (для тих хто захоче залишитися ночувати у музеї потрібно буде захопити із собою карімат і спальник).

До літературних читань ми пропонуємо долинянам приносити до музею свої вірші про Долинський музей «Бойківщина», або якусь окрему залу чи експонат, а ввечері у відтвореній мінікав’ярні їх озвучити.

Вірші в необмеженій кількості  можна приносити до музею «Бойківщина» або ж присилати на адресу музею muzey_dolyna@ukr.net, а також розміщувати Вконтакті у темі «Віршована літературна екскурсія» за адресою http://vk.com/dolynaquest. Чекаємо ваших віршів до 5 вересня включно!