Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » «Д-ру Мирославу Антоновичу – 100»

«Д-ру Мирославу Антоновичу – 100» 30.05.2017

Такими написом минулого тижня зустрічав Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів гостей із далекої Голландії – друзів, колег та шанувальників маестро д-ра Мирослава Антоновича з колективів Візантійського хору з м. Утрехта та Хору ім. Миколи Лисенка. Таку назву носить і виставка, що розмістилась у холі музею.

Збірка документів та світлин з фондів музею запрошує поринути в світ, в якому проживав всесвітньовідомий маестро – Почесний громадянин міста Долина. Світлини батьків, родини, в якій зростав, портрети друзів, з якими ділив життєві дороги, колективи та окремі постаті, з якими поєднувала тривога за долю України, або ж праця задля звеличення та прослави рідної Батьківщини, поведуть  кожного відвідувача у той далекий світ життя за кордоном.

Саме у цій експозиції можна оглянути водночас повну колекцію родинних світлин д-ра Мирослава Антоновича та познайомитись із серією віршів, які майбутній маестро присвятив рідній Долині, своїй коханій, рідній стороні, де проходило його дитинство та юність, побачити світлини останнього спочинку славного краянина.

Експозиція налічує близько 90 експонатів. Презентує не тільки прижиттєву титанічну працю д-ра Мирослава Антоновича, але її продовження у діяльності голландських хорів, пропагуванні української церковної музики,  народної пісні, дружніх партнерських зв’язків між країнами довгорічним імпресаріо п. Володимиром Луцівим (солістом одного з хорів) та Джоном Вернером з м. Утрехта – близьких друзів та колег д-ра Мирослава Антоновича.

Виставка триватиме до 19 червня ц. р.

Ласкаво запрошуємо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»