Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Два всесвітньовідомі голландські хори – в Долині і Україні!

Два всесвітньовідомі голландські хори – в Долині і Україні! 11.05.2017

Цього року голландські хори – Візантійський чоловічий хор та хор імені Миколи Лисенка приїжджають в Україну не спроста. Крім ювілейної 20-річної діяльності та 65-ої річниці творчості цей візит пов’язаний з 100-річницею від народження маестро Мирослава Антоновича. Хори, які від початку свого заснування співали українською та про українське, хочуть віддати шану своєму Батьку, виступити з концертною програмою на його рідній Батьківщині та подякувати за плекання і поширення української музичної культури, популяризацію української пісні, українського мистецтва та українського народу, за ту славу, яку він приніс Україні. Їхні тури завжди проходять під гаслом «з Україною в серці», щоб показати всім красу та мелодійність української музики і пісні.
Голландський хор ім. Лисенка разом з Візантійським хором з Утрехта гастролюватимуть містами України з 22 по 29 травня. Виступатимуть вони у Львові, Івано-Франківську та в нашій рідній Долині.
Отже, зустрічайте ці дивовижні, унікальні й талановиті колективи:
• 23 травня у Львові – Львівська обласна філармонія о 19-30 год,
• 25 травня у Івано-Франківську –Івано-Франківська обласна філармонія о 18-30 год.
• 27 травня у Долині – Будинок Техніки о 18-00 год.
Такий концерт неможливо пропустити! Тож щиро запрошуємо на неповторну зустріч з нашими дорогими гостями й неповторним і прекрасним хоровим мистецтвом!