Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Клуби » Клуб «Парк зірок»

Клуб «Парк зірок»

Досить цікавим та активним молодіжним рухом у Долині є творчий клуб «Парк Зірок» (керівник Оксана Сливчук), основою створення якого став проект «Шукаємо таланти», що проводився у Долині з 1 серпня по 9 жовтня 2010 року. Більше 60 його учасників отримали не тільки відзнаки та подяки, але й членські квитки до клубу, який в майбутньому повинен об’єднувати всіх творчих молодих людей у нашому регіоні, збираючи їх у чудовому приміщенні Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.
Перше засідання клубу відбулось 13 листопада, на якому розглядались три основні питання: створення клубу та його необхідність, обрання президента клубу та його помічників, а також план роботи клубу на наступний рік та підготовка до першого заходу.
Всі присутні на першому засіданні одноголосно проголосували за створення такого клубу, обрали президента (Уляна Библюк), віце-президента (Мар’яна Вовк) та піар-менеджера (Віталій Дяків), а також активно обговорили ряд заходів, які б вони хотіли організувати у нашому місті.
Поштовхом до проведення першого заходу став Міжнародний день боротьби зі СНІДом. Саме на цю тему 10 грудня була організована та проведена акція «АНТИСНІД-2010» – тематичні концерт та молодіжна дискотека. На гостей цієї акції чекали приємні несподіванки та сюрпризи, адже члени клубу дуже активно взялись до організаційної роботи (навіть зняли відеоролик до фінальної пісні).
Приємно те, що співорганізатором цієї акції став відділ молоді та спорту Долинської райдержадміністрації, а саме його начальник Володимир Най, який завжди радо підтримує нові молодіжні ініціативи.
І це тільки початок, адже в цієї талановитої молоді ще так багато цікавих та нереалізованих ніким ідей, які можуть бути втілені в життя саме завдяки їм – членам творчого клубу «Парк Зірок»!