Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » «Чарівний світ іграшок для найменших»

«Чарівний світ іграшок для найменших» 05.06.2019

 

До уваги долинян та гостей міста!

4 червня 2019 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу виставка м’якої іграшки-саморобки для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку від долинської майстрині вишивки Лідії Витвицької. Назва виставки – «Чарівний світ іграшок для найменших» і це вже друга персональна виставка долинської майстрині (перша – «Стелися стежино моїх вишиванок» відбулась у лютому 2017 року).

виставка для найменших

Ця виставка присвячена Міжнародному дню захисту дітей, складає собою об’єднання колекцій полотняних іграшок-саморобок тварин, пташок та ляльок, виготовлених у художньому стилі «Тільда» (світовий тренд від відомого норвежського дизайнера Тоні Финнангер).

Цікаву частину колекції становлять пізнавальні розвиваючі книги для молодшого та середнього дошкільного віку, які також виготовленні із полотна та є безпечними для ігор. Таким чином, у виставці представлено близько 45 різноманітних мистецьких творів-саморобок.

 Майстриня вишивки Лідія Витвицька народилась у м. Долині. Ремеслу навчилась від матері. Свої перші вишиті картини були створені у 2000 році. Протягом трьох останніх – учасниця бойківського фесту «Свято Ремесел» у м. Долині. Багато робіт як подарунки осіли в оселях друзів, родичів. Останні роки п. Лідія працювала над створенням власної колекції дитячих м’яких іграшок.

Отож, щиро запрошуємо до ознайомлення з творчістю долинської майстрині дітей молодшого шкільного віку, вихованців дитячих садочків та всіх бажаючих.

Виставка «Чарівний світ іграшок для найменших» триватиме до кінця червня.

Адміністрація музею «Бойківщина»