Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Діти учасників АТО вчилися створювати писанки

Діти учасників АТО вчилися створювати писанки 09.05.2017

Великодні свята на Бойківщині не можливо уявити без розмальованих барвистих писанок, які є не лише окрасою пасхального кошика, а й могутнім оберегом.

23 березня у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина»Тетяни і Омеляна Антоновичів відбувся майстер-клас зі створення писанки, під час якого такі чудові обереги мали можливість виготовити діти чиї батьки служать у зоні АТО.

Захід був організований спільно з Долинським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, у особі директора – Наталії Яремій.

Переглянувши фільм презентований науковим співробітником музею «Бойківщина» Мар’яною Хабер-Дудар діти дізналися про пасхальні традиції Бойківщини.

Про мистецтво створення писанки дітям розповіла відома Долинська писанкарка, поетеса, художниця, вчитель трудового навчання Долинського природно-математичного ліцею – Оксана Степанівна Сподар.

Натуральний аромат воску наповнював залу неповторними пахощами. У теплій затишній атмосфері з любов’ю і трепетом діти створювали писанки.

На завершення заходу усі учасники мали можливість зігрітися теплим чаєм та поласувати солодкими гостинцями.

Нехай свято Воскресіння Христового пробудить людські надії й сподівання на добру долю, направить наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави!

Мар’яна Хабер-Дудар

Науковий співробітник музею «Бойківщина»