Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Ювілейна мандрівка “Променя”!

Ювілейна мандрівка “Променя”! 18.10.2019

В листопаді 2019 року Долинський народний фотоклуб «Промінь» святкуватиме 10-ту річницю свого існування. До 10-річчя своєї діяльності учасники фотоклубу організували пленер. Хоч пленери і відбувалися раніше, але вперше такого виду фото-відпочинок практикували за межами нашого міста. За підтримки Долинської міської ради учасники фотоклубу мали змогу провести пленер у м. Кам’янці-Подільському на фестивалі повітряних куль.

Отож подія, яка відбулася 23-24 вересня, стала продовженням цікавого формату творчих зустрічей для фотографів.  І хоча у таких зустрічах немає нічого новаторського, проте для себе відкрили сильні сторони такого фотографічного спілкування. Це можливість вникнути в тонкощі роботи, зрозуміти на якому етапі ти як фотограф перебуваєш, це унікальна нагода попрацювати і перейняти досвід та зрештою чудово провести час у колі однодумців.

 

Отож, фотопленер минув у дружній атмосфері та був насичений яскравими творчими подіями. В ці дні фотоклубівці могли через фотооб’єктиви зафіксувати пошуки напрямів вітру, наповнення кулі газом, рух повітроплавальних екіпажів у повітрі, а також захід і світанок над однією з найкращих фортець України.

В даний період фотографами клубу здійснюється підготовка та підбір клубної колекції фотографій для участі в щорічній звітній виставці в Навчально-методичному центрі культури і туризму  Прикарпаття в м. Івано-Франківськ, що дасть змогу представити кращі світлини широкому колу глядачів та проявити творчий потенціал кожного учасника.

Багато цікавих ідей та починань ще чекають свого утвердження та реалізації. Плани і задуми, що вдалося втілити в життя напередодні 10 річниці діяльності фотоклубу, матимуть продовження в майбутньому.

Надія Шмаль