Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Дзвони Чорнобиля

Дзвони Чорнобиля 26.04.2016

26 квітня 2016 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відкрилася виставка «Дзвони Чорнобиля», присвячена 30-річчю трагедії на Чорнобильській атомній електростанції.

Протягом травня-червня 1986 року ВАТ «Укрнафта» було безпосереднім учасником зведення захисного бар’єру між реактором – вбивцею і оточуючим світом.

Із всіх працівників ВАТ «Укрнафта», учасників ліквіда­ції наслідків аварії на ЧАЕС, нині 93 нафтовики – інваліди захворювань, спричинених перебуванням у закритій зоні, 257 – пенсіонери, з них 149 – уже не працюють.

В експозиції представлені матеріали про ліквідаторів Пожежної Охорони Долинського району, НГВУ «Долинанафтогаз», Долинського Тампонажного Управління, Долинського газопереробного заводу. Сумні спогади про Чорнобль–1986 оживляє серія спеціального бойового захисного одягу з Десятої  Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України в Івано-Франківській області (м. Долина).

Про імена мужніх долинян-рятувальників можна дізнатися відвідавши виставку «Дзвони Чорнобиля», яка триватиме до 23 травня.

Згадуючи трагічну сторінку в історії української Держави, долиняни повинні з пошаною і гордістю пам’ятати про подвиг наших краян.

Ласкаво просимо до перегляду!

Адміністрація музею «Бойківщина»