Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Виставка світлин фотоклубу «Промінь» в м. Івано-Франківську.

Виставка світлин фотоклубу «Промінь» в м. Івано-Франківську. 13.10.2020

В галереї «Бастіон» міста Івано-Франківська відкрилась для огляду виставка фотографій Долинського народного фотоклубу «Промінь» – «Долина в променях». Експозиція дуже різноманітна – це світлини з цікавими гірськими пейзажами, портретними образами, які змінюються карколомними сюжетами спортивних змагань і неодмінно присутня вулична тематика рідного міста.

Для фотоклубівців ця подія є вже звичною. Минулого року їхні роботи вже побачили відвідувачі Івано-Франківського краєзнавчого музею та гості галереї. Ось і цього року колектив представляє свої нові творчі напрацювання.

Автори виставки «Долина в променях» мали на меті оживити реальність, дати можливість глядачеві зануритись у власний світ і побачити там кожну деталь, передану за допомогою фотографії.

До експозиції увійшли роботи дванадцяти авторів: Юрія Черневого, Романа Шимковича, Тетяни Гнатковської, Анатолія Кондрина, Лілії Мотузової, Олега Костецького, Ігора Ящура, Марка Дубенського, Івана Ярича, Лесі Белоус, Софії Федоришин, Надії Шмаль.

Переглянути виставку «Долина в променях» франківчани та гості міста можуть до 20 жовтня за адресою: м. Івано-Франківськ, Фортечний провулок 1.