Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » І знову про фотографію!

І знову про фотографію! 17.08.2017

Любов до фотографії об’єднала фотомитців Долинського народного фотоклубу “Промінь”, що діє при музеї «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів.

На черговому засіданні фотографи ділилися інформацією про фотографічне життя в регіоні та світі, обмінювалися новинами про різні відкриття в світі цифрової техніки, говорили про нові жанри у світі творення фотографії, переглядали серії фотографій відзнятих за літній період.

Голова фотоклубу «Промінь» Юрій Черневий поділився з присутніми  своїми враженнями від нещодавньої поїздки в Таджикистан, де з іншими українськими фотографами йому вдалося побувати, фотографуючи краєвиди Фанських гір та Паміру. Юрій Черневий розповів також про жителів закордонної країни, які охоче ставали героями світлин.

Також учасники фотоклубу ознайомилися з програмою проведення Дня міста Долина та обговорювали участь у даних заходах.

Ще одна тема для обговорення – фотографічна діяльність кожного окремого учасника клубу до статті «Продовження фотографічних традицій в Долині», яка готується до подання до наступного збірника «З історії Долини».

На сьогодні фотографами клубу здійснюється підготовка та підбір клубної колекції фотографій для участі в Всеукраїнському фотоконкурсі «Фестиваль Фотоклубів України», що дасть змогу представити кращі фотосвітлини широкому колу глядачів та проявити творчий потенціал кожного фотомистця.