Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » КНИГА – кращий друг і порадник

КНИГА – кращий друг і порадник 18.04.2019

Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів приваблює відвідувачів виставками, тематичними експозиціями та різними майстер-класами. Але мало кому відомо про музейну бібліотеку. Вона ввібрала у себе книги різної тематики: «Природа краю», «Населення краю», «Історія краю»,  «Наука і культура», «Довідкова література», «Бібліографічні посібники», «Музичне і естетичне виховання», «Релігія» та «Мистецтво».

Тут ви можете знайти цікаві книги про громадсько-політичне життя населення, а також про історію міст і сіл нашого краю.

Звертаємо увагу на те, що окрему частину бібліотечних фондів займає художня література. Тут є твори як українських письменників так і зарубіжних, а також є література різними мовами світу.

Друковані видання музею

Відвідувачі (читачі) музею мають можливість почитати та придбати цікаві книги – збірники з історії міста, краєзнавчі та історичні розвідки, буклети про музей та брошури туристичного характеру, вітальні листівки із зображенням краєвидів та історичних пам’яток нашого міста, а також  фотокаталоги діючого при музеї фотоклубу «Промінь». Дописувачами такої друкованої продукції є наукові співробітники музею «Бойківщина», краєзнавці, вчителі та лікарі нашого рідного міста.

 У сучасному світі, в час розвитку електронних технологій та панування інтернету, «живе» спілкування з книгою не є настільки активним, якби мабуть хотілось. Але значення книги в житті людини від цього не зменшилось. Адже книга вчить, розповідає, наставляє, змушує мислити та переживати разом з героями творів. Вона переносить нас у часі і просторі в різні історичні епохи та дає можливість сформувати нам своє бачення певних подій та ставлення до героїв того часу. Тому не втрачайте можливості пізнавати світ через книгу.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати музей та поринути у безмежний та повчальний світ книги.

Адміністрація музею «Бойківщина»