Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Квітковий сад у музеї

Квітковий сад у музеї 07.05.2018

«Нема жодної української хати,

біля якої дбайливі руки господині

не влаштували б яскравих квіткових острівців.…»

мальви-красуні

До уваги дівчат, жінок, матерів! Напередодні святкування Дня Матері в Україні (друга неділя травня) Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів щиро запрошує прекрасну половину людства, і не тільки, відвідати живописний квітковий сад, розташований у конференц-залі музею.

Чого тут тільки немає!!! Веселка квіткових барв приваблює та зачаровує. Здається кожна дружня родина квітів до нас промовляє: «А, правда, ми – найкращі?! Підходьте та милуйтесь…» Фіолетовий бузок, іриси сині, жовті, та помаранчеві, пишні півонії, мініатюрні гвоздички, настурції, маки яскраві і ще багато різних «ніжностей карпатської природи».

сонячні настурції

Цьому диву – колекції живописних картин «Барви Весни» – завдячуємо львівській художниці Любові Шевчук-Кушпіт. Кожна робота авторки насичена особливим ліризмом і жіночністю, ще й до того – являє собою живий  клаптик дива природи. Протягом квітучого травня аж до середини червня митець пропонує познайомитися не лише з квітковими композиціями, а й частково із краєвидами та куточками рідного Львова. В оточенні малярських робіт майстрині пензля кожен з відвідувачів виставки почувається напрочуд затишно і хочеться у цей квітковий сад повертатися ще і ще…

яскраві маки

Запрошуємо до ознайомлення! Не пропустіть!

Адміністрація музею «Бойківщина»