Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Нагорода для «Променя»!

Нагорода для «Променя»! 08.12.2019

У Навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття м. Івано-Франківськ відкрили фотовиставку – ХІ-тий творчий звіт народних аматорських фотоклубів області за 2019 рік.

У творчому звіті прийняли участь 9 народних аматорських фотоклубів області, які представили 187 робіт від 85 авторів. Серед учасників виставки і Долинський народний фотоклуб «Промінь», який представив 22 роботи 11 авторів.

Серед світлин виставки і колоритні портрети від народного аматорського фотоклубу “Пролісок” (РНД м. Рожнятів), і яскраві літні світлини, на яких зображений цікавий світ природи від народного аматорського клубу “Панорама” (м. Снятин).  Також глядачі мали змогу помилуватись роботами у стилі стрит фото від народного аматорського фотоклубу “Колумб” (РБК м.Тисмениця). А також барвисті пейзажі і портрети від народного аматорського фотоклубу “Дністер” (РПК Городенка).

 

Яскравою та символічною була виставка І. Парадовського присвячена 5-й річниці Революції Гідності, сповнена трагічними портретами та репортажними фото , які вкотре нагадала всім присутнім про події 2014-го року. Такі світлини відображають історію та формують наш світогляд.

“Хотілося зібратися фотоклубам області разом, обговорити різні напрямки роботи, не їздити наприклад у Городенку чи інші міста, а зустрітися всім тут – в одному місці. На мою думку, зараз фотографії стають кращими, більше людей займаються цим. Як представник старшого покоління, я все ж люблю чорно-білі фотографії, проте на наших виставках з’являється все більше світлин у кольорі. ”, – каже організатор виставки Михайло Крицун.

Після відкриття фотовиставки директорка НМЦКіТП Світлана Панько подякувала усім очільникам фотоклубів та нагородила їх грамотами. Долинський народний фотоклуб «Промінь» отримав нагороду за розвиток, популяризацію фотомистецтва та участь в обласній підсумковій фотовиставці народних аматорський фотоклубів.

Фотовиставка експонуватиметься у виставкових залах НМЦКіТП на вулиці Незалежності 12, м. Івано-Франківськ, другий поверх до 15 грудня 2019

Надія Шмаль