Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » «Новорічні та різдвяні листівки» у музеї «Бойківщина»

«Новорічні та різдвяні листівки» у музеї «Бойківщина» 02.01.2019

До уваги долинян та гостей міста!

святкові листівки

У переддень новорічно-різдвяних свят у фойє Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу виставка «Новорічні та різдвяні листівки». Близько 90 листівок є лише частиною серії вітальних листівок, що належать фондам музею.

новорічно-різдвяні листівки

Атрибутами новорічних свят є не тільки ялинка, вогники-гірлянди, мандарини, але й вітальні листівки. І хоча в магазині можна тепер побачити різноманітні листівки різними мовами, об’ємні та рельєфні, виготовлені  оригінальними стилями, – яскрава традиція дарувати листівки чи посилати їх поштою відходить у минуле. Бо ж це можна зробити за допомогою інтернету майже миттєво. На сучасних листівках – готовий текст поздоровлень, а в минулому – листівки із написаними від руки вітаннями та адресатами поспішали до поштових скриньок. Раніше вісники новорічних свят були з Дідом Морозом і Снігуронькою, сніговиками,

новорічно-різдвяні листівки

хвойними гілками, засніженими селянськими хатинками, церквами, веселими зайцями, білочками та іншими лісовими мешканцями… Добра і давня традиція помалу відходить, і вже у переддень Нового Року люди не запасаються серією вітальних листівок і марок, як було колись. Та варто наголосити, що вітальні листівки мають здатність відновити в нашій пам’яті ті цінні спогади про святкові новорічні дні.

новорічно-різдвяні листівки

Виставка триватиме до 22 січня 2019 р.

Ласкаво запрошуємо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»