Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » «Обереги Пам’яті» Ольги Макари

«Обереги Пам’яті» Ольги Макари 30.06.2017

Кришталева печаль. Ольга Макара

У Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів нещодавно розпочала роботу виставка колекції графіки молодої мисткині із с. Церківни, що на Долинщині, – Ольги Макари. Вперше творчість нашої краянки була представлена у серпні минулого року на виставковій площі фортечної галереї «Бастіон» міста Івано-Франківськ.  А ось цьогоріч 2017 року колекція робіт об’єднана назвою «Обереги пам’яті» представлена для гостей і жителів Долинського краю.

триптих Великодній Розмай О. Макари

Навчаючи дітей образотворчому мистецтву у рідній школі села Церківна, вчитель знаходить час для мистецької праці у різних техніках, до прикладу: аплікація соломкою, розпис скла, живопис. Найбільше близькою для п. Ольги є техніка «графіка», яка надає їй необмежені можливості для творчого розвитку.

графіка Ольги Макари

Всі творчі роботи представлені на виставці, виконані художницею за допомогою туші і пера. 12 робіт графіки, в тому числі і декілька триптихів, охоплюють тематику святкування жителів карпатських гір  християнських свят у різні пори року. Не залишить байдужим та обов’язково зачарує кожного відвідувача і серія картин про рідний бойківський край.

Виставка триватиме до 24 липня 2017 р.

Ласкаво просимо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Інфо довідка про автора

 Ольга Миколаївна Макара (1991 р.н.)

Народилась у с. Церківна на Івано-Фанківщині.

2011 р. Калуський коледж культури і мистецтв.

2014 р. Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника (Інститут мистецтв) за спеціальністю образотворче мистецтво.

Працює вчителем образотворчого мистецтва загальноосвітньої школи в рідному селі, навчаючи творити прекрасне і сама серед дітей черпає натхнення для втілення нових творчих задумів.