Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Вечір пам’яті Омеляна Коваля

Вечір пам’яті Омеляна Коваля 18.02.2020

До уваги долинян, вчителів історії та краєзнавців Долинщини,

 патріотичної молоді!

24 лютого 2020 року о 13.00 год. у конференц-залі Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться Вечір пам’яті  багатолітнього члена Проводу ОУН (б), політв’язня, одного з президентів Європейського конгресу Українців – Омеляна Коваля, якому саме цього дня виповнюється 100 років від дня народження.

Омелян Коваль, уродженець с. Рахині Долинського району – непересічна та неординарна особистість, добрий приклад для наслідування молодим поколінням, що заслуговує великої поваги, вдячності та  визнання від нас усіх.

На цьому Вечорі споминів всі присутні будуть мати змогу почути розповіді про молоді роки та доросле життя Омеляна Коваля, входження у буремний період війни, «університет» нациських таборів, післявоєнна еміграція до Бельгії та праця на громадській ниві. Глибшому знайомству з Почесним громадянином м. Долини сприятиме виставка родинних фото (і не тільки), що поведуть відвідувача всією траєкторією свідомого і активного життєвого патріотичного шляху краянина.

Щиро запрошуємо вшанувати пам’ять Омеляна Коваля разом!

Адміністрація музею «Бойківщина»