Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Веселка карпатських писанок

Веселка карпатських писанок 17.04.2019

Щороку у часі великоднього посту та протягом величних святкувань Воскресіння Господнього у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів працює виставка яскравих сонячних писанок майстрів-писанкарок з різних місцевостей Карпатських гір.

Цьогоріч долинян та гостей міста, в рамках проведення серії майстер-класів із писанкарства, вітає виставка «Веселка карпатських писанок», на якій представлено близько 120 писанок,  виготовлених у різних техніках.

В основному це «мальованки», «драпанки», «крапанки», «зернівки» та інші. Власне кожен відвідувач виставки побачить цікаві або ж одразу пізнає знайомі візерунки та колористику, згадає давні та сучасні техніки писанок, виготовлених для великоднього святкового кошика або ж як дарунок-сувенір на згадку. Для тих, хто цікавиться майстерністю виготовлення писанки, буде несподіванкою і те, що вони можуть одразу пізнати знайомий «почерк» майстра із виготовлення великодньої писанки.

Отож, щиро запрошуємо відвідати виставку “Веселка карпатських писанок”, яка триватиме з 16 квітня до 17 травня 2019 р., та сподіваємось, що усі відвідувачі дізнаються багато нового, цікавого і корисного.

Адміністрація музею «Бойківщина»