Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Виставка Анастасії Годуб`як у музеї «Бойківщина»

Виставка Анастасії Годуб`як у музеї «Бойківщина» 18.02.2019

1 березня 2019 року у перший день весни у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочне свою роботу персональна виставка мистецьких творів  Анастасії Годуб’як. В експозиції буде представлено близько 30 робіт, в основному живописні пейзажі та натюрморти, де художниця з любов’ю і захопленням передає на своїх полотнах різні пори року та емоційні стани навколишнього світу: квітучу весну і зелене пишне літо, барвисту осінь і казкову кришталеву зиму…

Молода долинська художниця (1998 р. н.) навчалась в Долинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 та у Долинському природничо-математичному ліцеї. Водночас опановувала ази художньої творчості та успішно закінчила в 2013 році Долинську дитячу художню школу. Сьогодні Анастасія – студентка ІV курсу факультету архітектури Національного університету «Львівська політехніка».

Долиняни ще не знайомі із творчістю молодої художниці краянки, адже ця виставка є другою персональною виставкою Анастасії. Отож, щиро бажаємо успіху Анастасії на мистецькій ниві, нових і нових подорожей майбутнім виставкам, та радо запрошуємо всіх, школярів та творчу молодь, шанувальників художнього мистецтва, як долинян так і гостей міста, до ознайомлення.

Виставка триватиме до 1 квітня ц.р. Не пропустіть!

Адміністрація музею «Бойківщина»