Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Виставка графіки Надії Дички у музеї «Бойківщина»

Виставка графіки Надії Дички у музеї «Бойківщина» 13.08.2019

“Королева Долини” Надія Дичка

До відома художників, митців, просвітян – долинян та гостей міста!

23 серпня 2019 р. о 15.00 год. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів в рамках святкування Дня міста Долини, відбудеться відкриття виставки графіки майстрині пера та пензля,   членкині Національної спілки письменників України – Надії Дички.

Персональна виставка «Між минулим і майбутнім» п. Надії об’єднала більше 20 графічних робіт і присвячена власне рідному місту, його історії тощо. Майже всі твори виставки були написані у поточному році і зовсім незнайомі долинським шанувальникам мистецтва Надії Дички.

"Влада і воля", "Влада і політика"

“Влада і воля”,    “Влада і політика”

Отож, щиро запрошуємо на відкриття виставки та ознайомлення з 3-ою персональною виставкою малярства долинської письменниці.

Не пропустіть! Вхід вільний.

Адміністрація музею «Бойківщина»

 Інфо про автора:

Надія Дичка – українська письменниця, поетеса, публіцист, Член НСПУ (з 1997 р.), авторка текстів до відомих українських пісень, художниця.

//1964 р.н. /с. Підмихайля Калуського р-ну, Івано-Франківщина//

Народилась у вчительській родині. В юнацькі роки захопилася журналістикою, працювала юнкором, спочатку позаштатним, а пізніше і штатним кореспондентом районної газети «Червона Долина», любила малювати з дитинства.

запрошення на захід

Працювала журналісткою. Живе і працює в місті Долина на Прикарпатті.

Переможець міжнародних конкурсів «Смолоскип-95», «Гранослов-96» (поезія). Лауреат конкурсу на краще оповідання в м. Філадельфії (США) до 40-річчя Української Бібліотеки. Лауреат премії М. Бек (Канада). У 2001 р.  – лауреат премії ім. В. Стефаника в галузі літератури.

Як графік, Надія Дичка ілюструє власні збірки. Працює в різних стилях і жанрах образотворчого мистецтва: живопис, графіка, розпис на склі, екслібрис.

Перша персональна виставка художньої творчості відбулася у 2008 р. у Долинському краєзнавчому музеї “Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів, друга персональна – у 2013 р. і третя персональна «Між минулим і майбутнім» – у серпні  2019-го також у музеї «Бойківщина».

Художниця неодноразово брала участь у спільних виставках художників Долини, як у рідному місті, так і за її межами (м. Калуш, Івано-Франківськ, м. Дрогобич тощо).

Представлена автором виставка графіки об’єднує 23 твори та приурочена святкуванню Дня міста Долина.