Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Виставка присвячена Дню захисника України

Виставка присвячена Дню захисника України 12.10.2018

бофони

бофони

14 жовтня 2018 р. на День Покрови Пресвятої Богородиці український народ відзначатиме 76-ту річницю створення Української Повстанської Армії, День Українського козацтва та День захисника України.

Приурочена цим урочистим датам у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала роботу документальна виставка «Бофони: Гроші і документи УПА і ОУН», що належить фондам музею «Дрогобиччина».

Збірка документів, іншими словами – колекція грошових знаків, які використовувалися Організацією українських націоналістів та Українською повстанською армією розповідають самі за себе: частина їх була в обігу за кордоном серед української діаспори, інша – в Україні.

Виставка налічує близько 40 документів і кожен з них несе різну інформацію щодо валюти, щодо графічних зображень і розміру, кольору надписів-закликів. Виставка буде цікавою і пізнавальною для кожного її відвідувача незалежно від віку, оскільки головні ідеї історії ОУН-УПА у період «радянщини» замовчувалися або перекручувалися.

Виставка триватиме до кінця листопада ц.р.

Ласкаво просимо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»