Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Запрошуємо до «Бойківського чаювання»

Запрошуємо до «Бойківського чаювання» 22.08.2017

Карпатська земля здавна славилася своєю багатою флорою, цілющими травами. Жителі гір завжди знали, ніщо так не відновить сили, подарує спокій та затишок, як горнятко запашного карпатського чаю

Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» щиро запрошує жителів та гостей нашого краю до «Бойківського чаювання», яке відбудеться 27 серпня 2017 р. під час проведення заходу Ніч у музеї о 17:00.

Затишна атмосфера, дегустація кращих карпатських чаїв, розповідь про цілющі властивості трав’яних зборів Карпат – чекає на учасників заходу.

Крім того, у рамках проведення «Бойківського чаювання» проходитиме акція  «Напиши спогад», під час якої учасники заходу матимуть змогу написати спогади про минуле Долини, Долинщини, про часи воєнного періоду, про працю на підприємствах яких зараз уже немає, про культуру, побут, звичаї. Спогади можна безпосередньо записувати під час чаювання, або принести вже приготованими заздалегідь.

Щиро всіх запрошуємо поринути у неповторну атмосферу, де переплетуться терпкі нотки карпатського чаю та незабутні миттєвості минулого!