Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Афіша » Запрошуємо відвідати фотовиставку «Непал» Олеся Москальчука

Запрошуємо відвідати фотовиставку «Непал» Олеся Москальчука 28.04.2016

З 30 квітня по 28 травня 2016 р. в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів буде розгорнута персональна фотовиставка «Непал» Олеся Москальчука.

Щиро запрошуємо всіх бажаючих у віртуальну подорож до таємничого і самобутнього світу Південної Азії.

Довідка про автора

Олесь Москальчук народився 8 червня 1996 р. у місті Львові. Закінчив Львівську академічну гімназію, зараз навчається на кафедрі автоматизованих систем управління НУ «Львівська політехніка». Є активним учасником національної скаутської організації України «Пласт». Багато мандрує Українськими Карпатами та за кордоном.

Фотографією захопився у старших класах навчання в гімназії. З того часу є постійним учасником майстер-класів, які проводять знані фотографи України. Навчався фотографувати в одній із львівських фотошкіл.

Тематика фоторобіт Олеся Москальчука найрізноманітніша. Особливу увагу автор приділяє пейзажній зйомці рідних Карпат, фотографує природу, архітектуру, жителів закордонних країн.

На презентованій виставці представлено фотороботи з минулорічної поїздки автора до Непалу. Відбулась поїздка напередодні потужного землетрусу, який зруйнував частину пам’яток архітектури цієї країни. Сьогодні деякі унікальні споруди непальської культури можна побачити лише на фотосвітлинах.