Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

 Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів

Бойківщина

Головна » Новини » Іван Левинський. Погляд крізь сторіччя.

Іван Левинський. Погляд крізь сторіччя. 30.11.2019

З 12 листопада 2019 р., після урочистого відкриття, в музеї «Бойківщина» оселилася нова виставка – модерна та не схожа на жодну досі. Назва цій виставці «Іван Левинський. Імпульс».

В 2019 р минуло 100 років від дня смерті Івана Левинського, відомого архітектора, професора, мецената, громадського діяча.

Для того, щоб віддати належну шану великому будівничому Арт-центр Павла Гудімова Ya Gallery, Центр архітектури, дизайну та урбаністики Порохова ВЕЖА
Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України організували проект «Іван Левинський. Імпульс».

Нас тішить думка, що людина яка заклала певний стиль і образ Львова є уродженцем Долини.

Крізь сторіччя (помер І. Левинський у 1919) можна оцінити його внесок у створення архітектурного Львова. [Діяльність його фірми, заснованої 1881 р, – це справжня епопея будівельного промислу, що тривала понад три десятиліття. Підпис будівничого Левинського стоїть на сотнях проектів: на планах найкращих споруд Львова](за матеріалами сайту Я Галерея).

Долиняни та гості міста ми закликаємо вас ознайомитися з життя та творчістю Івана Левинського завітавши до нас на виставку.

P.S.Нагадуємо, що працюємо ми щодня з 9:00 до 18:00 год. (без перерви та вихідних. Перший четвер місяця – санітарний день)